O mnie

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do Miłości

gwiazda

~ Paulo Coelho

Odkąd pamiętam czułam w sobie wielką potrzebę pomagania ludziom i zwierzętom. Pamiętam, że jako mała dziewczynka kochałam cały otaczający mnie świat i nie rozumiałam, dlaczego ludzie potrafią się tak krzywdzić. To poczucie i spoglądanie na ludzi z Miłością pozostało mi do dziś. Uwielbiam przebywać z ludźmi, obserwować ich i rozmawiać z nimi. Czułam wewnętrznie, że moja kariera zawodowa będzie związana z jakąś formą pomagania innym. Z czasem poczułam czego tak naprawdę pragnę i podążyłam za tym pragnieniem. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że moja praca jest moją wielką pasją. Uwielbiam to co robię i daje mi wiele radości możliwość pomagania innym i wspierania ich w procesie zdrowienia i uświadamiania sobie własnej mocy.

W miarę upływu czasu odkrywałam, jak bardzo istotnie jest połączenie ze sobą i jak bardzo przekłada się to na wyniki nie tylko mojej pracy, ale na każdy aspekt życia. Połączenie ze sobą oznacza przypomnienie prawdy o sobie, ponowne rozpoznanie i poczucie Miłości, którą JesteśMy i dzięki temu patrzenie " oczami Miłości"  na siebie i innych ludzi. Z wielką radością obserwuje i wsłuchuje się w opowieści swoich Klientów o tym jak pozytywne i piękne zmiany dzieją się w ich życiach w wyniku wspólnych terapii/sesji. Bardzo miło słucha mi się takich relacji i utwierdza mnie to w przekonaniu, że to czym się zajmuję jest bardzo potrzebne ludziom oraz przynosi uwolnienie, uzdrowienie wielu z nich.
W wolnym czasie lubię wraz z rodziną spędzać czas na łonie przyrody oraz na wspólnych wygłupach :) Bardzo cenię sobie również czas tylko dla siebie samej. Jest to dla mnie okazja, aby się wyciszyć i udać się w podróż w swoje wnętrze. Jak się okazuje podróże takie potrafią wzbogacić bardziej niż podróże do najlepszych nadmorskich kurortów <3

gwiazda

W trakcie studiów, oraz długo po ich zakończeniu kontynuowałam  naukę i zdobywałam nowe umiejętności związane z fizjoterapią i  pracą z ciałem pacjenta. Liczne szkolenia i kursy odbywane w Polsce i za granicą pozwoliły mi dokładniej zrozumieć znaczenie stresu, napięć mięśniowych i powięziowych oraz ich przełożenie na stan zdrowia. Nauczyłam się nowych skutecznych metod pracy z napięciami i blokadami, widząc pozytywne rezultaty mojej pracy, postanowiłam kontynuować szkolenia.


gwiazda

W sposób naturalny moje zainteresowania poszły w stronę psychosomatyki, biorezonansu oraz holistycznego spoglądania na człowieka i choroby. Jest to czas przełomu w mojej pracy, ujrzałam wtedy jak wszystko (ciało, emocje, charakter człowieka, relacje, życie jaka ta osoba wiedzie, choroby) jest ze sobą połączone.


gwiazda

Moje pasje i powołanie bezpośrednio wiążą się z medycyną energetyczną, bioenergoterapią, pracą ze świadomością człowieka. Tego rodzaju praca jest bardzo uwalniająca i oczyszczająca.